Станислав Котляр

Дата рождения: 
05 Июня 1984

Вокалист, участник талант шоу «Х-Фактор. Революция». Бывший участник группы «Без меЖ».

«Перше. Музикою я живу і дихаю з ранку до вечора і навіть уві сні! Якщо моє тіло на 80% складається з води, то музика - це вода моєї душі.

Друге. В музиці я обрав метал тому, що це єдиний її стиль, котрий охоплює собою повністю весь діапазон людських емоцій. Подумати тільки: метал може бути сумним і веселим, ліричним і радісним, божевільним і розсудливим, привітним і агресивним, тихим і гучним, м'яким і жорстким, добрим і злим, усього не перелічиш!.. Але тільки метал може бути відчайдушним, болісним і щирим настільки, ніскільки не може бути жоден відомий мені стиль музики.

Третє. Я дуже вимогливий до себе і до інших. І якщо іншим час від часу йду на поступки, то по відношенню до себе я такого не роблю ніколи.

Четверте. Люблю коли у домі порядок, їжа приготовлена смачно, фруктів у холодильнику багато, чорний колір, ясне небо, спекотне літо і посмішки на обличчях дорогих мені людей.

П'яте. Знаю, що Бог існує. Тримаюся поза будь-якої з відомих мені релігійних конфесій.

Шосте. Вважаю, що кожна людина має усвідомити мету свого життя. Тоді всі її рішення будуть послідовними, упорядкованими і обґрунтованими. Поки людина своєї мети не усвідомить, її рішення залежатимуть від інших людей, вона буде рабом.

Сьоме. На мою думку, все в житті взаємопов'язано. Речі і події здаються хаотичними і випадковими тільки через брак знань і життєвого досвіду».

(с) vk.com/stanislav_kotlyar