Недаремно

«Недаремно» – це група небайдужих, різних за характером, світоглядом та місцем народження людей, яких поєднала музика, віра в те, що завдяки спільній справі можна змінити світ на краще. Колектив із міста Дніпропетровська, створений у лютому 2008 року.

За час існування гурт виступав на багатьох концертних майданчиках країни, декількох всеукраїнських та міжнародних фестивалях, теле- та радіоефірах, різноманітних культурно-масових заходах.

У своєму активі мають EP «Антитіла», записаний на київській Студії 211; дебютний альбом «Стежки До Тебе» 2013 року, записаний у м. Івано-Франківську та виданий на CD-дисках Мистецькою Агенцією «Наш Формат» (м. Київ); кліпи «Антитіла» та «Знайду стежки до тебе», останній з яких перебував у ротації Всеукраїнського телеканалу A-One.

Навесні 2015 року був презентований другий студійний альбом – «Система координат».

«Кожна річ у цьому світі має свою історію. Цей альбом збирався два роки та увібрав у себе все те, що відбувалось у нашій країні. Ми були щирими, відкритими та чесними. Ми віримо, що все буде добре. Ми віримо, що в кожній системі координат буде мир».