Кордони / лінії відрізу

-

На виставці будуть представлені роботи, які є частиною колекції Центру сучасного мистецтва в Торуні. Цей заклад було створено в 2008 році. Місія центру – репрезентація сучасного актуального мистецтва, дослідницька діяльність в галузі вивчення та аналізу динамічно мінливих тенденцій в мистецтві, створення можливостей для комунікації та взаємодії художників, критиків, кураторів, просвітницька та освітня діяльність, а також створення власної колекції.

«Кордони /лінії відрізу» – це виставковий проект, який дає можливість більше дізнатись про польське сучасне мистецтво і ще раз замислитись над місцем і роллю художника в світі. Це спроба показати сприйняття сучасного мистецтва через зміни, що відбуваються в людині і суспільстві, через протистояння та дискусію художніх поглядів і формування нових змістів, а також розмивання кордонів між дисциплінами мистецтва і зображення складних відносин, які воно генерує.

Виставка включає 40 експонатів: живопис, фотографія, об'єкти та інсталяції, графічний дизайн і відеоарт. Ми побачимо знаних митців, які посідають значне місце в новітній історії польського мистецтва (наприклад. Ізабела Густовська, Ян Добковський, Ян Бердишак) і молоде покоління художників, які ризикують та експериментують (наприклад, Аґата Збилют, Анджей Василевський, Яцек Нєгода). 

Куратор проекту: Кшиштоф Бялович

Хранитель колекції: Катажина Третин-Зачевич

Художники:
Ева Аксельрад, Ян Бердишак, Анна Бохенек, Єжи Бжускевич, Томаш Цецерський, Ян Добковський, Владислав Яцкевич, Анна Коля, Пьотр Ковальський, Ярослав Козловський, Зоф’я Кулік, Здзіслав Мацкевич, Ярослав Модзелевський, Анджей Новацький, Павел Новак, Єжи Олєк, Томаш Пєтшик, Кристина Пьотровська, Мар’ян Стемпак, Анджей Василевський, Мєчислав Вішневський, Лєх Вольський, Влодзімєж Закшевський, Аґата Збилют, Войцех Брушевський, Ізабела Густовська, Яцек Нєгода.