У Харкові почали подавати тепло у школи та лікарні — міськрада

У Харкові почали подавати тепло в медичні установи та навчальні заклади.

Відповідне розпорядження підписав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, повідомили у пресслужбі Харківської міськради 7 жовтня.

«Згідно з документом, тепло почали подавати в лікарні, навчальні заклади та інші об'єкти соціально-культурної сфери», — зазначили в мерії. 

Фото: Facebook/«Харківські теплові мережі»

Наприкінці вересня гендиректор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко запевняв, що підприємство практично готове до початку опалювального сезону.  

«Йдемо з випередженням плану у порівнянні з минулим роком. І це говорить про те, що в опалювальний сезон ми увійдемо вчасно, нормально і повністю підготовленими. Капітальні ремонти котелень та котлів вже закінчені або перебувають на стадії завершення», — розповідав він.

Як завжди, спочатку тепло буде подаватися до соціально-культурних об’єктів сфери. Пізніше, поступово — до житлових будинків.

За інформацією Скопенка, сформовано 74 аварійні бригади, у яких є матеріали та обладнання для термінового ремонту тепломереж.


Минулого року опалювальний сезон у Харкові розпочався 15 жовтня, але тепло до деяких будинків почали подавати лише в середині листопада. Мешканці Павлова Поля скаржилися на часті проблеми з опаленням і постачанням гарячої води.

Фото на головній: Харківська міська рада

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.