Таня Федоркова

Матеріали автора

11 квітня 2021 - 12:56

З середини березня на Харківщині реєструють від 500 до понад тисячі випадків щодоби. Протягом кількох тижнів Харківщина — у лідерах за добовою статистикою, 11 квітня вийшла на перше місце в Україні та встановила власний рекорд з летальності: 29 смертей за добу. Від сьогодні на невизначений термін у Харкові та області — «червона» зона. Що цьому передувало, які обмеження встановили на рівні області та як їх зрозуміли у Харкові?  

04 квітня 2021 - 17:49

У черговому епізоді подкасту Zoon Politikon з політологинею Юлією Біденко говоримо про дії влади під час погіршення ситуації з коронавірусом на Харківщині та завершення епопеї з призначенням позачергових виборів мера Харкова.

28 березня 2021 - 17:41

Восьмий епізод подкасту Zoon Politikon з політологинею Юлією Біденко — про сумнівну соціологію, протести акторів, культуру і карантин та ситуацію в «Українському культурному фонді». Гість подкасту — експерт УКФ Артем Коновалов. 

21 березня 2021 - 12:41

Як Комітет Верховної Ради розглядав призначення виборів мера Харкова, що у Харківській облраді заявили про відродження «Металіста», чому чиновники від медицини відправляють журналістів з рулеткою міряти кисневі траси та як політика може вплинути на карантин у третій хвилі коронавірусу. Сьомий епізод подкасту Zoon Politikon з політологинею Юлією Біденко та журналістом Володимиром Носковим. 

07 березня 2021 - 16:42

У шостому епізоді подкасту Zoon Politikon разом з політологинею Юлією Біденко та журналісткою видання Kharkiv Today Оленою Павленко обговорюємо яскраві моменти чергової сесії Харківської облради, після якої «Європейська солідарність» вигнала депутата з фракції. 

Аватар пользователя Таня Федоркова
Facebook: 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001312796893
Должность: 
mediaport.ua
Соц.сети: 
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.