Вибори до облради: ТВК зареєструвала ще 65 депутатів, четверо відмовились

Харківська обласна територіальна виборча комісія зареєструвала ще 65 обраних до обласної ради депутатів. Четверо відмовились від мандатів.

Відповідні постанови опубліковані на сайті Харківської облради.

Від мандатів депутата обласної ради відмовились четверо обранців. Замість них зареєстрували наступних за партійними списками.

Народну депутатку Юлію Світличну, яка балотувалася від «Блоку Світличної «Разом», замінить Наталія Плотнік.

Замість першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова («Блок Кернеса — Успішний Харків») визнали обраним Дмитра Горла.

Кандидата від «Опозиційної платформи — За життя» Геннадія Мацегору замінить Леонід Заярний.

Юлія Головко, яка також йшла на вибори від «ОПЗЖ», поступилася місцем Богдану Мальованому.

Харківська обласна рада

Під час засідання 18 листопада обласна ТВК зареєструвала 65 обраних депутатів:

  1. Скорий Денис Ігоревич («Блок Світличної «Разом»)
  2. Россіхін Василь Васильович («ОПЗЖ»)
  3. Григорян Юлія Олександрівна («Слуга народу»)
  4. Федорик Сергій Юрійович («Слуга народу»)
  5. Суботін Віктор Георгійович («Слуга народу»)
  6. Дейнека Руслан Сергійович («Слуга народу»)
  7. Товмасян Артур Едмарович («Слуга народу»)
  8. Ковалевська Юлія Сергіївна («Слуга народу»)
  9. Ісламов Вісхан Алавдієвич («Слуга народу»)
  10. Говоров Валерій Станиславович («ОПЗЖ»)
  11. Стронов Андрій Олексійович («ОПЗЖ»)
  12. Абрамов Віталій Володимирович («ОПЗЖ»)
  13. Мальований Богдан Юрійович («ОПЗЖ»)
  14. Чаплигіна Катерина Юріївна («Блок Світличної «Разом»)
  15. Гладкоскок Сергій Анатолійович («ОПЗЖ»)
  16. Білокудря Валерій Миколайович («ОПЗЖ»)
  17. Куценко Микола Іванович («Блок Світличної «Разом»)
  18. Андрєєв Олександр Сергійович («ОПЗЖ»)
  19. Хурсенко Сергій Васильович («ОПЗЖ»)
  20. Лесик Олексій Анатолійович («ОПЗЖ»)
  21. Белявцева Вікторія Володимирівна («Блок Світличної «Разом»)
  22. Малиш Андрій Володимирович («ОПЗЖ»)
  23. Зеленський Максим Володимирович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  24. Ясинський Ігор Іванович («Блок Світличної «Разом»)
  25. Жуков Сергій Миколайович («Європейська солідарність»)
  26. Пивовар Микола Іванович («Блок Світличної «Разом»)
  27. Кошовський Сергій Васильович («Слуга народу»)
  28. Бабаєв Володимир Миколайович («Блок Кернеса – Успішний Харків»)
  29. Біловол Тетяна Володимирівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  30. Бовдуй Іван Петрович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  31. Бойко Валерій Володимирович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  32. Водовозов Євгеній Наумович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  33. Гагарін Віталій Вікторович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  34. Гармаш Олексій Олександрович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  35. Гасан Людмила Миколаївна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  36. Горбунова Ганна Валентинівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  37. Горішній Ігор Іванович («Блок Кернеса— Успішний Харків»)
  38. Гречаніна Олена Яківна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  39. Гуревич Олег Олегович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  40. Гурова Капітоліна Дмитрівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  41. Заколодяжний Владислав Дмитрович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  42. Каратуманов Олег Юрійович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  43. Кернес Кирило Геннадійович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  44. Кононенко Альберт Васильович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  45. Косінов Станіслав Анатолійович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  46. Красносельський Микола Віллєнович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  47. Кухар Олександр Васильович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  48. Масельський Степан Іванович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  49. Мураєва Валерія Олегівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  50. Оніщенко Дмитро Степанович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  51. Остапчук Віктор Миколайович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  52. Панов Віталій Володимирович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  53. Радьков Сергій Миколайович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  54. Різник Михайло Олексійович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  55. Ротач Світлана Олександрівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  56. Святаш Володимир Миколайович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  57. Середенко Катерина Михайлівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  58. Столбовий Павло Іванович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  59. Сухонос Марія Костянтинівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  60. Горло Дмитро Вікторович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  61. Тесленко Сергій Анатолійович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  62. Ткаченко Олександр Юрійович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  63. Фадєєнко Галина Дмитрівна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  64. Цибульник Неллі Юріївна («Блок Кернеса — Успішний Харків»)
  65. Шеветовський Валентин Валентинович («Блок Кернеса — Успішний Харків»)

За підсумками місцевих виборів, що відбулись 25 жовтня, до складу Харківської облради VIII скликання увійшли представники п'яти партій — загалом 120 депутатів. Перше місце посідає «Блок Кернеса — Успішний Харків»: у нього 34,53% і, відповідно, буде 46 мандатів.

13 листопада Харківська обласна ТВК зареєструвала обраними 33 депутатів облради.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.